Nabídka produktů

UV tisk

Moderní digitální tisková technologie s širokým barevným rozsahem založená na nanášení speciálních inkoustů a jejich následném vytvrzování s pomocí UV světla. Nespornou výhodou je, že používané inkoustové barvy nijak nereagují s potiskovaným povrchem ani se do něj nevpíjejí. Jedná se o opravdu univerzální technologii, kterou lze potisknout široké spektrum předmětů a pevných materiálů s rovným povrchem, nikoliv např. na textil. Ve výsledku jsou barvy vždy jasné a živé a potisk je celkově velmi pevný a odolný i např. proti ředidlům a rozpouštědlům. Široká škála barev navíc umožňuje i výstup ve formě plnobarevné fotografie. Je možné tisknout i na tmavé či transparentní povrchy. UV tiskem lez vytvořit vše od samolepek či fólií s reliéfním potiskem (písmem nebo logem), přes malé i větší reklamní předměty až po velkoformátové tisky a cedule do velikosti 43 x 105 cm a výškou maximálně 10 cm.

Zavádíme nové technologie

Rozšířili jsme vybavení o nové technologie pro zdokonalení našich služeb. Vlastníme tiskárnu MIMAKI UJF 6042 MkII-e pro potisk 3D předmětů. Můžeme potisknout 3D předměty o rozměru až 40 x 60 cm z plastu, kovu, skla nebo dřeva.

MIMAKI UJF-6042 MkII-e je moderní plochá UV-LED inkoustová tiskárna, která dosahuje vyšší produktivity a kvality tisku a má vyšší schopnost pojmout širokou škálu aplikací. Má přibližně o 20% vyšší rychlost tisku než u běžných modelů tiskáren, což je nejlepší produktivita ve své třídě, která zároveň přináší velmi efektivní tisk. Pokročilé mechanické řešení vylepšuje kvalitu výsledného produktu. Rozsah využití a aplikací navíc rozšiřují inkousty pro vysoký výkon doplněné lakem pro tisk textur a zlepšení designu jako např. lesklý povrch, matný efekt či reliéfní tisk.

Ceny UV tisku naleznete v Ceníku služeb na stránce Ceníky