Nabídka produktů

O firmě

Sídlo firmyVznik společnosti MPM-QUALITY v.o.s. se datuje do roku 1993, kdy byla založena jako firma se zaměřením na import, distribuci a prodej veškerého hodinářského zboží. Již v začátcích svého působení získala společnost MPM-QUALITY v.o.s. zastoupení mnoha značek a vytkla si za cíl obohatit a rozšířit nabídku hodinářského zboží na českém trhu.

Počátkem roku 1994 v rámci nové filozofie firmy přistoupila společnost MPM-QUALITY v.o.s. k vytvoření své vlastní hodinářské značky pod stejnojmenným názvem MPM-QUALITY. Spojením nápaditého designu, kvality a v neposlední řadě i cenové dostupnosti se nová značka postupně prosadila a stala konkurenceschopnou dalším značkám již rozšířeným na trhu.

V rámci rozvoje se firma začala postupně prosazovat i v dalších zemích. Na Slovensku byla založena dceřiná společnost MPM QUALITY s.r.o. se sídlem v Trenčíně a následně vznikla třetí pobočka pod hlavičkou MPM-QUALITY Sp. z o. o. také v Polsku. V roce 2010 expandovala firma díky vzniku nové pobočky i do Maďarska.

S dynamickým růstem a větší znalostí středoevropského trhu dochází také k rozšiřování aktivit firmy do dalších odvětví importu, exportu, distribuce a výroby. S přibývajícími odvětvími, pestřejší nabídkou zboží a nabízených služeb a rostoucí poptávkou se adekvátně vytvářejí nové divize; v současné době se společnost MPM-QUALITY v.o.s. dělí na následující divize:

  • Hodinářské zboží
  • Reklamní předměty a produkty
  • Kancelářské potřeby
  • Stavební stroje a materiály

S ohledem na neustále se rozrůstající sortiment reklamních předmětů a na potřeby cílové skupiny zájemců o toto zboží firma pružně zareagovala na zvyšující se poptávku v oblasti poskytovaných reklamních služeb. Zásadní krok představovalo vytvoření vlastní reklamní agentury se specializovaným grafickým studiem, které zajišťuje mimo jiné zhotovení grafických návrhů, tiskovin a reklamních materiálů všeho druhu. Nedílnou součástí reklamní agentury je také příslušné technologické vybavení pro umístění loga nebo jiných grafických prvků na reklamní předměty z rozličných materiálů – za tímto účelem se využívají tamponový tisk, laserové gravírování, ražba, výšivky, fólie, polepy apod.

Každý rok se společnost MPM-QUALITY snaží rozšířit portfolio produktů a služeb tak, aby komplexní a široká nabídka byla nadále atraktivní pro stálé klienty a zároveň oslovovala i nové zákazníky. Vše je podporováno snahou o zvyšování komfortu zákaznického servisu se zaměřením na přátelský a profesionální přístup k zákazníkům. Snažíme se všem klientům vyjít vstříc v jakékoliv fázi realizace zakázky. Stabilní pozice na trhu ve spojení s pravidelným školením pracovníků je zárukou kvality prodávaných výrobků i poskytovaných služeb.