Přihlášení

E-mail:

 Heslo:

Registrovat

Rychlý kontakt

MPM-QUALITY, v.o.s.
Příborská 1473
738 02 Frýdek-Místek
Tel.: +420 558 441 170
Fax: +420 558 441 179
E-mail: obchod@mpm-quality.cz

UV tisk - novinka v našem portfoliu služeb

Připravili jsme pro Vás novinku ve formě nové technologie potisku formou UV tisku, kterou Vám nyní nabízíme jako univerzální alternativu a rozšíření našeho širokého portfólia reklamních a potiskových služeb.

Co je to UV tisk

Moderní digitální tisková technologie s širokým barevným rozsahem založená na nanášení speciálních inkoustů a jejich následném vytvrzování s pomocí UV světla. Nespornou výhodou je, že používané inkoustové barvy nijak nereagují s potiskovaným povrchem ani se do něj nevpíjejí. Jedná se o opravdu univerzální technologii, kterou lze potisknout široké spektrum předmětů a pevných materiálů s rovným povrchem, nikoliv např. textil. Ve výsledku jsou barvy vždy jasné a živé a potisk je celkově velmi pevný a odolný i např. proti ředidlům a rozpouštědlům. Široká škála barev navíc umožňuje i výstup ve formě plnobarevné fotografie. Je možné tisknout i na tmavé či transparentní povrchy. UV tiskem lez vytvořit vše od samolepek či fólií s reliéfním potiskem (písmem nebo logem), přes malé i větší reklamní předměty až po velkoformátové tisky a cedule do velikosti 43 x 105 cm a výškou maximálně 10 cm.

Jaké předměty lze potisknout

  • propisky a tužky
  • zapalovače
  • USB flash disky
  • ID karty
  • cedulky, obaly do velikosti 43 x 105 cm
  • informační systémy
  • fólie

Cena UV tisku

Ceník UV tisku je součástí našeho ceníku reklamních služeb, který naleznete připojený níže k této stránce nebo spolu s katalogem také na stránce ke stažení.

Další služby

Nabízíme celou škálu služeb pro firemní branding různých typů a materiálů reklamních předmětů. Popis a možnosti jednotlivých služeb naleznete na samostatné stránce věnované reklamním službám.

Ceník reklamních služeb naleznete na stránce ke stažení, kde je k dispozici také katalog reklamních předmětů. Reklamní předměty můžete objednávat přímo na našich webových stránkách v rámci našeho on-line katalogu s e-shopem. Váš zájem o reklamní služby k vybranému zboží deklarujte v rámci objednávkového formuláře. Naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat a domluví s Vámi následně veškeré podrobnosti včetně kalkulace a termínů.

Máte dotaz?

Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, kde Vám ochotně zodpovíme Vaše dotazy nebo poskytneme rozšiřující informace. V případě konkrétního zájmu o naše služby a produkty lze domluvit i osobní schůzku s naším obchodním zástupcem.

tel.: +420 558 441 170
fax: +420 558 441 179
e-mail: obchod@mpm-quality.cz

 

Veškeré kontaktní informace naleznete na stránce Kontakty.

 

Jednotlivé fotografie mají pouze informativní charakter. Použitá loga a názvy jsou registrovanými obchodními značkami uvedených společností.

Připojené obrázky

Přiložené soubory

Název souboru Typ Velikost
Ceník - služby pdf 796 kB
Vybrané obrázky

Výběr neobsahuje
žádné obrázky.

Tip

EA-0800DW
EA-0800DW

Cena: 7,50
Cena s DPH: 9,08 Kč

Katalog

© 2011-2015 MPM-Quality, v. o. s.