Firemní hodinky

Hodinky nejen jako společenský doplněk

Hodinky nejen jako originální dárkový předmět, ale jako firemní značka potěší nejen vaše obchodní partnery nebo významné klienty, ale mohou posloužit také jako ocenění či odměna pro Vaše dlouholeté zaměstnance. Zároveň jsou elegantním společenským doplňkem pro řadu příležitostí a tím mohou vhodně obohatit Vaši firemní image. Logo Vaší firmy lze pomocí rozličných potiskových technologií aplikovat nejen na ciferník a víčko samotných hodinek, ale také na dárkovou krabičku, sponu nebo pásek.

Reklamní služby

Nabízíme celou škálu služeb pro firemní branding různých typů a materiálů reklamních předmětů. Popis a možnosti jednotlivých služeb naleznete na samostatné stránce věnované reklamním službám.

Ceník reklamních služeb naleznete na stránce ke stažení, kde je k dispozici také katalog reklamních předmětů. Reklamní předměty můžete objednávat přímo na našich webových stránkách v rámci našeho on-line katalogu s e-shopem. Váš zájem o reklamní služby k vybranému zboží deklarujte v rámci objednávkového formuláře. Naše obchodní oddělení Vás bude kontaktovat a domluví s Vámi následně veškeré podrobnosti včetně kalkulace a termínů.

Máte dotaz?

Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení, kde Vám ochotně zodpovíme Vaše dotazy nebo poskytneme rozšiřující informace. V případě konkrétního zájmu o naše služby a produkty lze domluvit i osobní schůzku s naším obchodním zástupcem.

tel.: +420 558 441 170
fax: +420 558 441 179
e-mail: obchod@mpm-quality.cz

 

Veškeré kontaktní informace naleznete na stránce kontakty.

 

Jednotlivé fotografie mají pouze informativní charakter. Použitá loga a názvy jsou registrovanými obchodními značkami uvedených společností.

Fotografie jednotlivých předmětů mají pouze informativní charakter a nemusí plně odpovídat skutečnosti. Použitá loga a názvy jsou registrovanými obchodními značkami uvedených společností a jsou na předmětech znázorněna pouze pro ilustraci potisku.